|
W sumie z tym Kukizem dobry myk. Nastroje antysystemowe wzrastają więc po co ma mieć Korwin czy Kowalski po 3-10% skoro można dać swojego ziomka i zabierze im wszystko.
Widać to po tych sondażach, w których Kukiz zgarnął chyba wszystkie głosy ludzi, którzy powiedzmy stali tak po środku i się wahali czy Duda czy może jednak JKM, czy nie iśc na wybory czy może JKM lub Kowalski. Dostali Kukiza, w mediach go dobrze napompowano i się znalazł w sam raz kandydat.
Niby konserwatywny ale nie konserwatywny, niby prawy ale i z lewymi chce sie dogadać. Taki właśnie dobry chłopak, na którego nie ma o co psioczyć, neutralny i .......i system.
Kowalski czy Mikke na swoim poziomie, ze swoim żelaznym elektoratem, że tak powiem. Także wszystko co mogło iść do nich, do Dudy, do Bronka ( na pewno tez i tacy się znaleźli co z Bronka przeskoczyli na Kukiza) czy nawet na Ogórek to przeszli na Kukiza, ciekawe.
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
|