Wyświetl pojedynczy post
kerim1906
Banita
 
Od: 04.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1030
Stary 08.05.2015, 20:03
jednak na koniec kampanii rzucili wołominiaka emj10 ,no cóż służba nie drużba , zaraz wyskoczy że będzie głosował na Wilka ? , a może Brauna ? , na przestrzeni ostatnich lat głosował na wszystkich oprócz Pisu bo ten go wydymał , a właściwie wydymał go Sasin z Pisu , bo nie wszyscy wiedzą że wołominiak to aparatczyk , a to zeteselu , a to urbanoplatfusów , komuchom też nie odmówi , taki omnibus , dla każdego coś miłego

he, he palade kukiz 22 %

ha, ha wołominiak kukiz 18 %

no i wiadomo po co wpadł , rozmyć i napompować Kukiza , gdzie w pierwszym akapicie temu się dziwi i pisze pieszczotliwie lemingi , lemingi , o sobie pisze ? , mistrzunio

emj10 "Wrócił stary dobry Drozd w lekko odświeżonym anturażu"

pamiętam jak kilka miesięcy temu wrócił wislak68, też się łasił do niego w tym stylu, nie chce mi się cytować odpowiedzi wislak86, wołominiak zmasakrowany , bardzo zabawna sytuacja,
Ostatnio edytowane przez kerim1906 : 08.05.2015 o godz. 20:12.
Odpowiedz cytując