Widzę, że nie było mnie raptem kilka dni, a tutaj tyle wydarzeń. Wrócił stary dobry Drozd w lekko odświeżonym anturażu, więc ograniczony będzie udział wynalazków drozdopodobnych w stylu Dzorda, a także innych nickopodobnych
Najważniejsze jednak w tym wszystkim co zostało dopisane na dodatkowych kilkudziesięciu stronach jest to jaki majstersztyk wykonano z napompowaniem wyniku Kukiza. Dzisiaj już we wszystkich sondażach ma zgodnie minimum 15%, a Marcin Palade prognozuje, że może mieć 25% !!!
Pompowanie Palikota przy tym to był pikuś. Oj lemingi, lemingi
Cytat:
PROGNOZA OGÓLNOPOLSKICH PREFERENCJI PREZYDENCKICH - 8 MAJA 2015- na podstawie deklaracji I i II wyboru wśród zdecydowanych wyborców
- średnia krocząca z badań od 14 kwietnia
- szacowana frekwencja 51 proc., odsetek głosów nieważnych 0,3 proc.
Komorowski - 37,5% (przedział 35,5% - 39,5%)
Duda - 27,5% (25,5% - 29,5%)
Kukiz - 22,5% (19,5% - 25,5%)
Korwin-Mikke - 3,0% (2,0% - 4,0%)
Jarubas - 3,0% (2,0% - 4,0%)
Ogórek - 2,5% (1,5% - 3,5%)
Palikot - 2,0% (1,0% - 3,0%)
Braun - 1,0% (0,5% - 1,5%)
Kowalski -1,0% (0,5% - 1,5%)
Wilk - 0,0% (0,0% - 0,5%)
Tanajno - 0,0% (0,0% - 0,5%)
|
Sam obstawiam takie wyniki:
Komorowski - 38%
Duda - 30%
Kukiz - 18%
Korwin-Mikke - 4%
Jarubas - 3%
Ogórek - 3%
Palikot - 2%
Braun - 1%
Kowalski - 1%
Wilk - 0%
Tanajno - 0%
Frekwencja: 52%