Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#70061
Stary 08.05.2015, 18:53
AntyMod napisał(a):Wyświetl post
wiec kto byl wtedy dr.sportowym Wisly ? sory, nie chce mi sie grzebac po necie, moze sie myle ale wydaje mi sie ze Kube wtedy odstrzelil chyba Gornik, wczesniej chyba Lech , i Brzeczek polecil po znajomosci Kube Mielcarskiemu , wtedy byla lipa w klubie wiec Kube wzial do Wisly wlasnie Mielcarski bo nie mial nic do stracenia, Kuba nic nie kosztowal a okazal sie strzalem w 10 - chyba najwiekszym w historii Cupialowskiej Wisly ....pisze to z pamieci , nie posilkujac sie wikipediai, googlami i innymi takimi
Wg Migi (Sen o potędze) z Górnika uciekł bo środowisko (internat) było dosyć ściągające w dól, a Lech nie miał pieniędzy.
Co do Stępińskiego - moim zdaniem może jest jakaś szansa żeby był z niego jakiś tam egzekutor; do gry na skrzydłach i innych nie ma predyspozycji - nie jest szybki, marna technika itd. itp.
Odpowiedz cytując