AntyMod napisał(a):

|
Kuba do Wisly przyszedl gdy dr.sportowym byl Mielcarski . gdyby nie to ze wtedy byla mega lipa i kumpelstwo Mielcarskiego z Brzeczkiem to Kuba nigdy by do Wisly nie przyszedl
|
tia...
Kuba przyjechał do Wisły w momencie gdy odstrzelił go Górnik Zabrze. Mielcarski nigdy Kuby na oczy nie widział.