Wyświetl pojedynczy post
ladek1989
Senior Member
 
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#70057
Stary 08.05.2015, 15:13
szprotson napisał(a):Wyświetl post
Moze moze
w kazdym badz razie Mielcarski KB nie ściągnął



Jest zadowolony po części z tego ze wraca do Niemiec, aczkolwiek pozostał niedosyt ze nie udało mu się w Wiśle bo zapewne ma świadomość ze do Niemiec wraca, ale raczej nie by dalej grać w piłke tylko by stać na autostradzie i czekać az jakis prezes dziwnego klubu go zauważy i wypozyczy. Tak to rozumim ;]

Jeżeli tak wypowiada się 20 letni chłopak to ręce i nogi opadają... Póki jest młody i ma szansę się czegoś nauczyć to woli wrócić i grać w rezerwach Norymbergi... I to jest powód do radości? Pewnie niezłe pieniądze zarabia tam, więc go nie korci do zmiany klubu, bo inaczej by rozwiązał kontrakt i poszedłby do jakiegoś klubu w Polsce w I lidze, bo na ekstraklasę się raczej nie nadaje. Chyba, że w rezerwach Norymbergi panuje wysoki poziom treningu i organizacji...
Odpowiedz cytując