szprotson napisał(a):

Moze moze
w kazdym badz razie Mielcarski KB nie ściągnął
Jest zadowolony po części z tego ze wraca do Niemiec, aczkolwiek pozostał niedosyt ze nie udało mu się w Wiśle bo zapewne ma świadomość ze do Niemiec wraca, ale raczej nie by dalej grać w piłke tylko by stać na autostradzie i czekać az jakis prezes dziwnego klubu go zauważy i wypozyczy. Tak to rozumim ;]
|
Kuba do Wisly przyszedl gdy dr.sportowym byl Mielcarski . gdyby nie to ze wtedy byla mega lipa i kumpelstwo Mielcarskiego z Brzeczkiem to Kuba nigdy by do Wisly nie przyszedl