Wyświetl pojedynczy post
AntyMod
Senior Member
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30
Stary 08.05.2015, 14:06
nie podniecajcie sie juz ta czescia sezonu , zrobili swoje awansujac do gornej 8 , pamietacie poprzedni sezon ? bedzie tak samo , minimalizm i tyle, sztuczne bole , naciagane kontuzje - albo nawet kartki ktore zdyskwalifikuja na kolejny mecz, oczywiscie nie mowie tu o wszystkich zawodnikach - ale o wiekszosci , a lykanie jak mlode pelikany slow gaszynskiego to tylko Wasza ( wiekszosci) ulomnosc i nieznajomosc tematu ...sezon sie juz skonczyl , czeka nas 7 meczow minimalizmu i kombinowania co tu zrobic zeby sie nie orobic ...z Gornikiem stawiam na remis lub 0-1 , no chyba ze Brozkowi wyjdzie jakis mega dzien ( jak rok temu z Pogonia - ale to raczej malo prawdopodobne)
Odpowiedz cytując