63.5 Kg napisał(a):

|
Przeciez to jebany zyd...
|
żyd który w życiu nie był na meczu żydów. już nie plećcie bzdur. nie raz na naszych januszy lecą teksty że to nie są prawdziwi kibice - bo to czy tamto, kibice sukcesu etc. a tu wielka nagona na chłopa który nigdy nie był widziany w szalu koszernych