Wyświetl pojedynczy post
wolfu
Senior Member
 
 
Od: 09.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17
Stary 08.05.2015, 11:20
Davss875 napisał(a):Wyświetl post
Czyli takich piłkarzyków nie potrzebujemy. Wypad po sezonie. Lepiej grac juniorami dla honoru Wisły!! Na kontach pewnie miliony mają, a płaczą jakby grosza przy duszy nie mieli!!
jak to dobrze, że poza postem na forum nie masz żadnej innej możliwości wpłynięcia na klub
Odpowiedz cytując