Davss875 napisał(a):

|
Czyli takich piłkarzyków nie potrzebujemy. Wypad po sezonie. Lepiej grac juniorami dla honoru Wisły!! Na kontach pewnie miliony mają, a płaczą jakby grosza przy duszy nie mieli!!
|
jak to dobrze, że poza postem na forum nie masz żadnej innej możliwości wpłynięcia na klub
