kamikaze napisał(a):

Głosuję na Brauna. Nigdy nie głosuję na PoPis.
Media Pisowskie robią z Orbana agenta.
Takie mamy media właśnie. Zapewniam Cię, że w Japonii nikt nie słyszał o tej kompromitacji. Pytałem ludzi, szukałem artykułów itd. nie ma nic. W mediach też szeroko była komentowana sprawa wjazdu rosyjskich motocyklistów do Polski i o czym to świadczy?
|
Co ty gadasz jakiego agenta haha..i to 'pisowskie' przeciez poczesci gospodarczo Orban jest popierany.
A co do ruskich motocyklistów. Polska jest krajem szengen. Wiec tu sa potrzebne wizy. Oni niemieli, wiec nie zostali wpuszczeni.