Wyświetl pojedynczy post
jendrus
Senior Member
 
Od: 09.2010
Skąd: Tarnów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1005
Stary 08.05.2015, 09:04
kamikaze napisał(a):Wyświetl post
Głosuję na Brauna. Nigdy nie głosuję na PoPis.

Media Pisowskie robią z Orbana agenta.

Takie mamy media właśnie. Zapewniam Cię, że w Japonii nikt nie słyszał o tej kompromitacji. Pytałem ludzi, szukałem artykułów itd. nie ma nic. W mediach też szeroko była komentowana sprawa wjazdu rosyjskich motocyklistów do Polski i o czym to świadczy?
Co ty gadasz jakiego agenta haha..i to 'pisowskie' przeciez poczesci gospodarczo Orban jest popierany.
A co do ruskich motocyklistów. Polska jest krajem szengen. Wiec tu sa potrzebne wizy. Oni niemieli, wiec nie zostali wpuszczeni.
lks Termalica Bruk-Bet Nieciecza - legła W-wa 3:0
Odpowiedz cytując