Wyświetl pojedynczy post
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9
Stary 07.05.2015, 21:49
brylant17 napisał(a):Wyświetl post
Jakie mistrzostwo ? ludzie co wy pie...olcie z tym składem mało brakowało to była walka o utrzymanie
Kolega chyba nie potrafi czytać ze zrozumieniem. Nikt tu nie pisze o mistrzostwie na poważnie, tylko z przymróżeniem oka.Chociaż wystarczy spojrzeć na różnice punktowe i micha sama się uśmiecha - 6 punktów straty do lidera z Warszawy po tak gównianym sezonie? Toż to żadna różnica, jak warszafka będzie tak punktować jak ostatnio to sami mogą spaść z podium, wystarczy że jakaś Jaga wstrzeli się z formą akurat w ten okres. My ostatnio raczej słabo graliśmy, więc akurat jakoś specjalnie winstreaka nie obstawiam u nas; raczej liczę na łut szczęścia i dobrą lokatę na koniec sezonu. Ale takich zespołów jak my jest aż 7.

Na pewno będzie ciekawie
Ostatnio edytowane przez s1mone : 07.05.2015 o godz. 21:52.
Odpowiedz cytując