brylant17 napisał(a):

|
Jakie mistrzostwo ? ludzie co wy pie...olcie z tym składem mało brakowało to była walka o utrzymanie
|
Kolega chyba nie potrafi czytać ze zrozumieniem. Nikt tu nie pisze o mistrzostwie na poważnie, tylko z przymróżeniem oka.Chociaż wystarczy spojrzeć na różnice punktowe i micha sama się uśmiecha - 6 punktów straty do lidera z Warszawy po tak gównianym sezonie

?

Toż to żadna różnica, jak warszafka będzie tak punktować jak ostatnio to sami mogą spaść z podium, wystarczy że jakaś Jaga wstrzeli się z formą akurat w ten okres. My ostatnio raczej słabo graliśmy, więc akurat jakoś specjalnie winstreaka nie obstawiam u nas; raczej liczę na łut szczęścia i dobrą lokatę na koniec sezonu. Ale takich zespołów jak my jest aż 7.
Na pewno będzie ciekawie
