|
Panowie,
czy ta informacja o rozważanym strajku to jakiś konkret, pewniak, pochodzi od zweryfikowanego źródła? To, że ktoś ta napisał na jakimś forum nie znaczy chyba, że można w nią bezgranicznie ufać. Może to jakaś ściema, ktoś chce celowo zamęt wprowadzić?
|