Wyświetl pojedynczy post
radek2323
Senior Member
 
 
Od: 06.2008
Skąd: planeta Ziemia

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25
Stary 07.05.2015, 21:25
Siemstein po czym wnioskujesz ze odopuścili ? Jak im nie płacą od nie wiadomo kiedy to co się dziwisz ile maja grac za darmo ? i tak długo ciagniemy na ich cierpliwości polowa naszych kopaczy może spokojnie znaleźć klub który będzie im płacił normalnie tu czy zagranica i nie myśl ze robie z naszych piłkarzy święte krowy ale klub i kibice oczekując od nich profesjonalizmu także musi być profesjonalny.
Ostatnio edytowane przez radek2323 : 07.05.2015 o godz. 21:28.
SERCE W BIELI KREW W BŁĘKICIE WISŁA KRAKÓW PONAD ŻYCIE!!!


Quo vadis Wisło?
Odpowiedz cytując