Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19
Stary 07.05.2015, 21:12
TSWthedues napisał(a):Wyświetl post
Przepraszam bardzo, ale chyba to jest zasrany obowiązek właściciela dołożyć do wypłat (nie jest on przecież gołodupcem),
Chyba jednak nie. Zapewnienie wypłat jest natomiast zasr..ym obowiązkiem pracodawcy czyli Wisły, której działalność właściciel, czyli Telefonika należąca Cupiała sfinansował.

Jakiekolwiek dołożenie się do wypłat będzie albo kolejną pożyczką właściciela, albo osoby prywatnej, która pogłębi nierównowagę budżetu, bądź darowizną podlegającą opodatkowaniu i której właściciel może z dużym prawdopodobieństwem nigdy nie odzyskać.

Ale to temat do Nibylandii
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując