TSWthedues napisał(a):

|
Dziś odbyła się debata Dudy w TVN a raczej masowe ataki dwóch pseudodziennikarzyn czyli Pochanke i Olejnik i jednego normalnego czyli Rymanowskiego. Po tym wystąpieniu myślę, że już w 100% wiem na kogo zagłosuje! Brawo Panie Andrzeju!
|
oglądałem, dokładnie tak to wyglądało , zwiędła stokrotka i żonusia dyrektorka tvn pochankowa to katastrofa, dwie nabzdyczone suki ( sorry za tekst) skompromitowały się na maksa, Rymanowski szacun , trudne pytania ale z klasą , tak czy siak Duda wybrnął z godnością i klasą
narobiliście mi ochoty na starcie resortowego wnuka z Braunem a tu Ziemiec , czyli raczej grzecznie było ? warto zobaczyć?