Wyświetl pojedynczy post
kerim1906
Banita
 
Od: 04.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#988
Stary 07.05.2015, 20:12
TSWthedues napisał(a):Wyświetl post
Dziś odbyła się debata Dudy w TVN a raczej masowe ataki dwóch pseudodziennikarzyn czyli Pochanke i Olejnik i jednego normalnego czyli Rymanowskiego. Po tym wystąpieniu myślę, że już w 100% wiem na kogo zagłosuje! Brawo Panie Andrzeju!
oglądałem, dokładnie tak to wyglądało , zwiędła stokrotka i żonusia dyrektorka tvn pochankowa to katastrofa, dwie nabzdyczone suki ( sorry za tekst) skompromitowały się na maksa, Rymanowski szacun , trudne pytania ale z klasą , tak czy siak Duda wybrnął z godnością i klasą

narobiliście mi ochoty na starcie resortowego wnuka z Braunem a tu Ziemiec , czyli raczej grzecznie było ? warto zobaczyć?
Odpowiedz cytując