Temat
:
Wybory prezydenckie 2015 - na kogo zagłosujesz?
Wyświetl pojedynczy post
TSWthedues
Senior Member
Od: 07.2011
Offline
#
11
07.05.2015, 20:02
Dziś odbyła się debata Dudy w TVN a raczej masowe ataki dwóch pseudodziennikarzyn czyli Pochanke i Olejnik i jednego normalnego czyli Rymanowskiego. Po tym wystąpieniu myślę, że już w 100% wiem na kogo zagłosuje! Brawo Panie Andrzeju!
TSWthedues
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do TSWthedues
Znajdź inne posty napisane przez TSWthedues