Ja bym proponował zrobić u Ciebie w pracy mały performance - jeżeli jesteś pracownikiem zgłoś się do szefa i powiedz, że w związku z tym że już trochę ci płaci od teraz będziesz pracował za 1/4 wynagrodzenia. Jeżeli jesteś pracodawcą to zrób tak samo - 3/4 dotychczasowych poborów zacznij przeznaczać na jakiś charytatywny cel. Jeżeli nie jesteś ani pracownikiem ani pracodawcą - nie pisz na temat pracy dla honoru.