Wyświetl pojedynczy post
rafkur
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16
Stary 07.05.2015, 19:52
Davss875 napisał(a):Wyświetl post
Czyli takich piłkarzyków nie potrzebujemy. Wypad po sezonie. Lepiej grac juniorami dla honoru Wisły!!! Nie tylko dla pieniędzy. Mało wam Wisła kasy napłąciła przez te wszystkie lata? Jak się teraz odpłacacie za te wszystkie tłuste lata. Na kontach pewnie miliony mają, a płaczą jakby grosza przy duszy nie mieli!!!!! Kiedyś mnie Smuda rozjebał mówiąć, że "jakby co od brata pożyczy"
Ja bym proponował zrobić u Ciebie w pracy mały performance - jeżeli jesteś pracownikiem zgłoś się do szefa i powiedz, że w związku z tym że już trochę ci płaci od teraz będziesz pracował za 1/4 wynagrodzenia. Jeżeli jesteś pracodawcą to zrób tak samo - 3/4 dotychczasowych poborów zacznij przeznaczać na jakiś charytatywny cel. Jeżeli nie jesteś ani pracownikiem ani pracodawcą - nie pisz na temat pracy dla honoru.
Odpowiedz cytując