Wyświetl pojedynczy post
Davss875
Senior Member
 
Od: 07.2009
Skąd: UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13
Stary 07.05.2015, 17:22
Czyli takich piłkarzyków nie potrzebujemy. Wypad po sezonie. Lepiej grac juniorami dla honoru Wisły!!! Nie tylko dla pieniędzy. Mało wam Wisła kasy napłąciła przez te wszystkie lata? Jak się teraz odpłacacie za te wszystkie tłuste lata. Na kontach pewnie miliony mają, a płaczą jakby grosza przy duszy nie mieli!!!!! Kiedyś mnie Smuda rozjebał mówiąć, że "jakby co od brata pożyczy"
Odpowiedz cytując