Wyświetl pojedynczy post
siemstein
Senior Member
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#70052
Stary 07.05.2015, 13:27
szprotson napisał(a):Wyświetl post
Ja wiem ze to nie o Nas, ale teraz mozna zobaczyć co sie u Nas w piłce dzieję. Prezes czy też właściciel czy chuy wi kim ten Borewicz Borecki jest, wyraża duze zdziwienie ze w kwestii transferów wszystko miał byc tak jak chce trener...a nie prezes. No i my sie dziwimy ze kluby nasze zamiast isc do przodu idą do tyłu. Zwolnili trenera bo pracował wg. założeń swoich a nie prezesa ....ehh
Hmmm, u nas za czasów Engela to się sprawdzało. Engel sprowadzał patałachów, a Mielcarski choćby Błaszczykowskiego
Odpowiedz cytując