szprotson napisał(a):

Ja wiem ze to nie o Nas, ale teraz mozna zobaczyć co sie u Nas w piłce dzieję. Prezes czy też właściciel czy chuy wi kim ten Borewicz Borecki jest, wyraża duze zdziwienie ze w kwestii transferów wszystko miał byc tak jak chce trener...a nie prezes. No i my sie dziwimy ze kluby nasze zamiast isc do przodu idą do tyłu. Zwolnili trenera bo pracował wg. założeń swoich a nie prezesa ....ehh
|
Hmmm, u nas za czasów Engela to się sprawdzało. Engel sprowadzał patałachów, a Mielcarski choćby Błaszczykowskiego