|
Ponoć (według tego 2 forum) rozważany był przez piłkarzy bojkot poniedziałkowego treningu.. we wtorek Głowa i Brozio byli u Gaszyńskiego i nie padły żadne konkrety kiedy grajki dostaną pieniążki.
Dlatego przeczuwam powtórke z ostatniego meczu z Zawiszą czyli 0-1 i pozorowanie gry.
Oczywiście chciałbym sie mylić i obyśmy wygrali!
|