Wyświetl pojedynczy post
63.5 Kg
Senior Member
 
Od: 06.2003
Skąd: Stamtad ,gdzie nikt jeszcze nie dotarl :)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#70051
Stary 07.05.2015, 11:12
szprotson napisał(a):Wyświetl post
Ja wiem ze to nie o Nas, ale teraz mozna zobaczyć co sie u Nas w piłce dzieję. Prezes czy też właściciel czy chuy wi kim ten Borewicz Borecki jest, wyraża duze zdziwienie ze w kwestii transferów wszystko miał byc tak jak chce trener...a nie prezes. No i my sie dziwimy ze kluby nasze zamiast isc do przodu idą do tyłu. Zwolnili trenera bo pracował wg. założeń swoich a nie prezesa ....ehh
Zreszta ten artykul obija się o Wisle w kwesti składu...Borecki twierdzi ze to nie Podbeskidzie a Wisła ma slaba kadre...
Odpowiedz cytując