Wyświetl pojedynczy post
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 07.05.2015, 07:29
Nie wygraliśmy z Górnikiem u siebie od... ponad 6 lat. Masakra, jak ten czas leci Najwyższa pora to zmienić, choć zanosi się na trudne spotkanie.
Odpowiedz cytując