Wyświetl pojedynczy post
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 06.05.2015, 21:37
Teraz wygrać wszystko i gramy o mistrza

A tak poważnie to wszystko jest możliwe przy tak gównianych różnicach i tylko paru meczach, zarówno Europa jak i ostatnie miejsce. Będzie ciekawie )))

Trzymam kciuki!
Odpowiedz cytując