Wyświetl pojedynczy post
kerim1906
Banita
 
Od: 04.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#896
Stary 06.05.2015, 14:00
Jagul napisał(a):Wyświetl post
Jeśli Cię to obchodzi to kończę studia i pracuje w zawodzie z tym związanym. Zastanawiam się jednak nad wyjazdem do jednego z krajów skandynawskich ale skoro jest tak kolorowo jak mówisz, a dodatkowo A. Duda jeszcze wszystko poprawi na lepsze, to chyba nie warto
moje gratulacje , wydaje mi się że na jaki czas musisz wyjechać , przynajmniej do czasu odsunięcia urbanoplatfusiarni , potem się zobaczy ? może Duda , może z kimś ? może ktoś inny coś w tym kraju zmieni

Jaroo1 nikomu nic się nie dostało , po prostu jestem ciekawy ? jak się ma klepanie poglądów w klawiaturę do rzeczywistości
Odpowiedz cytując