Jagul napisał(a):

Jeśli Cię to obchodzi to kończę studia i pracuje w zawodzie z tym związanym. Zastanawiam się jednak nad wyjazdem do jednego z krajów skandynawskich ale skoro jest tak kolorowo jak mówisz, a dodatkowo A. Duda jeszcze wszystko poprawi na lepsze, to chyba nie warto
|
moje gratulacje , wydaje mi się że na jaki czas musisz wyjechać , przynajmniej do czasu odsunięcia urbanoplatfusiarni , potem się zobaczy ? może Duda , może z kimś ? może ktoś inny coś w tym kraju zmieni
Jaroo1 nikomu nic się nie dostało , po prostu jestem ciekawy ? jak się ma klepanie poglądów w klawiaturę do rzeczywistości