|
Przecież oni nie trenują tego młokosa, żeby brać go teraz do pierwszej drużyny. Nie widzę powodu, żeby włączać do pierwszego zespołu jakiegoś nastolatka, bo Malaga się nim interesuje. Tak wygląda skauting w poważniejszych klubach, że sprawdza się młodych graczy.Ot, co najwyżej zapiszą nazwisko w notesie i będą się przyglądać.
|