Wyświetl pojedynczy post
kerim1906
Banita
 
Od: 04.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#879
Stary 06.05.2015, 12:45
Jaroo1"A te 500 zł na dziecko to kolejny cud, podobny do tych 3 mln mieszkań. Zauważyłem, że co wybory to każdy ma takie swoje mocne .......nięcie, taki wabik dla mas. Tu 3 mln mieszkań a tu 500 zł. Przecież większość ludzi biednych jak to słyszy t wariują ze szczęścia. Skoro kasa jest na wyciągnięcie ręki to: "może zagłosujemy na tego Dudę?"

czy słyszeli o. takich krajach jak Szwecja czy inne kraje skandynawskie , Anglia czy nawet Niemcy , nie przeszkadza im dbanie o rodzinę mimo bogactwa tych krajów, socjal na wysokim poziomie , dodatkowe kwoty na dzieci , godna emerytura , a tutaj co drugi korwinowiec czy tzw "antysystemowiec" bije na alarm bo ktoś chce ulżyć okradanym przez lata ludziom podwyższając kwotę wolną od podatku do cywilizowanych kwot czy zachecając do rodzenia dzieci oferując 100 euro miesięcznie , co jeszcze " mądrego" wymyślicie ? przecież ta tzw kwota wolna od podatku czy 100 euro na dziecko wróci na rynek nakręcając gospodarkę , myślę że to dopiero początek ulżenia ludziom okradanym od 25 lat , gospodarka na tym nie ucierpi , więcej powiem , będzie się szybciej rozwijać

i cytat kolegi Jaroo1 na koniec" Won od Polaków, sami sobie poradzimy."
Ostatnio edytowane przez kerim1906 : 06.05.2015 o godz. 12:53.
Odpowiedz cytując