Wyświetl pojedynczy post
Davss875
Senior Member
 
Od: 07.2009
Skąd: UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#70039
Stary 06.05.2015, 00:04
Ofensywnego Uryge hahah. Koleś sie na piłce nie zna albo nie jest prawdziwym kibicem Wisły tylko piknikiem. Inaczej tego nie da się wytłumaczyć. Uryga ofensywny a to dobre hehe, dowcip roku normalnie. Uryga to się nadaje do 1 ligi co najwyżej!!!
Odpowiedz cytując