Najlepiej wypadł Kowalski. Duda i Braun na plus. Korwin i Kukiz - spodziewałem się trochę więcej po nich, szczególnie po Kukizie który oprócz JOWów nie za bardzo umiał coś powiedzieć, widać było, że czuje się trochę obco w tym studiu. Do tego to czytanie z kartki trochę nie na miejscu w przypadku panów Kukiz i Korwin jak przecież znali pytania na jakie będą odpowiadać to powinni się przygotować śpiewająco

Wilk znowu recytował tak jakoś bez przekonania. Innych kandydatów nie oceniam bo to nie moja opcja polityczna
edit/
ABGwislakABG a widzisz tego nie zauważyłem

Natomiast u tych Panów było to widać, przynajmniej ja mam takie odczucie. Braun patrzył w kamerę, może dlatego widz tego tak tego nie odczuł i w oku kamery wypadł lepiej.
