Wyświetl pojedynczy post
stalsanok1946
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: Dom

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5921
Stary 05.05.2015, 15:13
s1mone napisał(a):Wyświetl post
To raczej jest dobry lub nawet bardzo dobry piłkarz jak na nasze warunki.
dobrze mowisz raczej,ale nie jest. Rowniez widzialem go na oczy,technicznie kozacko,ale bedac tak niskim pilkarzem i czlapac po boisku to dramat,praktycznie zwrotny nie jest,szybkosc na poziomie Stilicia albo Chrapka,ma jednak chlop super podanie,jak komus dawal pilke to po europejsku do nogi albo troszke na wybieg a nie jak w Polsce za plecy,nie pasowal do kontry glownie przez szybkosc,tyle i tez bym go odstrzelil
Lepiej zapobiegać niż leczyć
Odpowiedz cytując