s1mone napisał(a):

|
To raczej jest dobry lub nawet bardzo dobry piłkarz jak na nasze warunki.
|
dobrze mowisz raczej,ale nie jest. Rowniez widzialem go na oczy,technicznie kozacko,ale bedac tak niskim pilkarzem i czlapac po boisku to dramat,praktycznie zwrotny nie jest,szybkosc na poziomie Stilicia albo Chrapka,ma jednak chlop super podanie,jak komus dawal pilke to po europejsku do nogi albo troszke na wybieg a nie jak w Polsce za plecy,nie pasowal do kontry glownie przez szybkosc,tyle i tez bym go odstrzelil