Wyświetl pojedynczy post
siemstein
Senior Member
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#70033
Stary 05.05.2015, 13:52
piotrband napisał(a):Wyświetl post
wolał bym Dudkę niż Ostoję zawsze to lepszy Polak od Macedończyka poza tym na ofensywnego pomocnika mamy jeszcze Urygę który aż tak źle sobie nie radzi trochę chłopak jeszcze pogra i może być dobry
Czy ja dobrze przeczytałem? Na OFENSYWNEGO pomocnika mamy Urygę?
Odpowiedz cytując