Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
piotrband
Member
Od: 11.2013
Offline
#
70031
05.05.2015, 10:38
wolał bym Dudkę niż Ostoję zawsze to lepszy Polak od Macedończyka poza tym na ofensywnego pomocnika mamy jeszcze Urygę który aż tak źle sobie nie radzi trochę chłopak jeszcze pogra i może być dobry
piotrband
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do piotrband
Znajdź inne posty napisane przez piotrband