Wyświetl pojedynczy post
piotrband
Member
 
Od: 11.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#70031
Stary 05.05.2015, 10:38
wolał bym Dudkę niż Ostoję zawsze to lepszy Polak od Macedończyka poza tym na ofensywnego pomocnika mamy jeszcze Urygę który aż tak źle sobie nie radzi trochę chłopak jeszcze pogra i może być dobry
Odpowiedz cytując