Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#826
Stary 05.05.2015, 09:52
kerim1906 napisał(a):Wyświetl post
FraMat

pierwszy zarzut chybiony , krecianka zmolestowana zadaje pytanie klucz , wytrych "skąd pieniądze" czytając z kartki i wielce obrażona że Duda nie ma szczegółowych wyliczeń , a ona ma że to będzie 15 mld ? wyliczone przez kogo ? pseudoeksperta petru czy szczurka ? w kilkunastominutowej rozmowie nie jestes w stanie przekazać wyliczeń bo to nie jest program ekonomiczny , Duda odpowiedział po prostu że z tego kraju wyjeżdżają nieopodatkowane miliardy korporacji , banków czy sklepów wielkopowierzchniowych , i zmieniając polityke gospodarczą można te pieniądze zatrzymać w kraju , Wegry są najlepszym przykładem , co by nie mówić jest to temat na długą debatę a nie na pytanko zmolestowanej beatki

drugi zarzut o referendum , pytanie było tak z dupy wzięte że szkoda było na to odpowiadać , odpowiedział że wierzy w mądrość Polaków , za zniesieniem podatków w tej formie jak zapytała krecianka mogła opowiedzieć się ona i kret plus kilku reżimowych propagandystów ,

napisałem głównie o "stylu" prowadzenia "rozmowy" przez zmolestowaną ,nie chce mi się powtarzać, pamiętam gembarowskiego z krzaklewskim , podobne lekceważenie i buta

napisałem wyżej o rozmowie gembarowskiego z krzaklewskim , teraz znalazłem felieton Piotra Zaremby który o tym mówi

http://wpolityce.pl/spoleczenstwo/24...-smutnym-koncu

na koniec, głosowanie w II turze na Dudę ( jeżeli nie da się w I turze) to głos rozsądku , myślę że będzie dużo takich jak Ty
Zaklinaj dalej rzeczywistość... Duda w rozmowie z pierwszą lepszą dziennikarką nie dał sobie rady merytorycznie. Owszem, zachował spokój, nie dał się sprowokować, ale podejrzewam, że w powszechnym odczuciu wyszedł na ignoranta, który proponuje, sam nie wie co i nie potrafi odpowiedzieć argumentami tylko unikami.

Naprawdę, wujek dobra rada w takiej rozmowy zmiażdżyłby Dudę po trzech minutach.
Chyba że wczoraj Duda był w kiepskiej formie.

Oczywiście, styl prowadzenia rozmowy przez panią Beatkę to jedno i też mnie to raziło, ale od czego jest się politykiem, człowiekiem wykształconym, doktorem prawa, żeby nie umieć takiej dziennikarki zapędzić do rogu, żeby się publicznie w telewizji popłakała.
A możliwości były.
Gdyby Duda miał refleks zmiażdżyłby Tadlę, a tak wyszedł blado.

Podejrzewam, że prezes dałby sobie lepiej radę.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując