|
To prawda. Słyszałem Brauna w radio TOK.fm. Braun od razu zastosował strategię krótkiej smyczy, a gdy coś było nie tak, szarpnął. W ten oto sposób rozmowa była stosunkowo spokojna a pani Lewicka i pan Wróbel- podający się za "prawicowca" za dużo mu nie popyskowali.
Oglądnąłem przed chwilą Kowalskiego. Nadspodziewany z niego mówca .Sprawia wrażenie inteligentnego faceta. Większe tuzy polityczne były u Gaguła wytarł studio- tutaj zwycięstwo na punkty ze wskazaniem na Kowalskiego. Nie dał się sprowokować, merytorycznie i cierpliwie odpowiadał, parę razy dowcipnie spuentował
Ostatnio edytowane przez Pablo84 : 04.05.2015 o godz. 21:11.
|