ABGwislakABG "Poparcie komucha to mało istotna sprawa"
uważam popieranie komuchów za wysoce poważną sprawę , jednak nie zrobił tego kategorycznie , tak czy tak nie usprawiedliwia go to do końca
"wyskoczeniem jak Filip z konopii odnośnie dlaczego kibicuje cracovii, a nie Wiśle"
może nie pamiętasz ale potępiłem to stanowczo , na dokładkę usunąłem go z avatara , co nie zmienia faktu że zagłosuje na niego