mtk napisał(a):

|
Za czym mocno głosował szanowny pan duda.
|
Dokładnie uściślając głosował za tym:
1)
o zmianie ustawy o kombatantach oraz niektórych osobach będących ofiarami represji wojennych i okresu powojennego,
2)
o Korpusie Weteranów Walk o Niepodległość Rzeczypospolitej Polskiej,
3)
o zmianie ustawy o kombatantach oraz niektórych osobach będących ofiarami represji wojennych i okresu powojennego oraz niektórych innych ustaw - trzecie czytanie