mtk napisał(a):

|
No to będziemy oglądać Komorowskiego, a kto ma rację ja (próbując zmiany) czy Ty (głosując na mniejsze zło)?
|
A co stoi na przeszkodzie w pierwszej turze zagłosować na swojego kandydata (Korwin, Wilk, Braun, Kukiz, Kowalski) a w drugiej jak żadnej z nich się nie dostanie zagłosować przeciw Komorowskiemu na Dudę ?
Myślę, że chociaż połowa elektoratów powyższych kandydatów tak uczyni.