Wyświetl pojedynczy post
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5917
Stary 04.05.2015, 02:05
To raczej jest dobry lub nawet bardzo dobry piłkarz jak na nasze warunki.

Jeśli go odpalono to albo za cechy wolincjonalne (bo się trenerowi nie spodobało, że drepta zamiast biegać). No i w sumie nie ma się co dziwić, jak chłop dostaje szansę gry w 1 składzie pierwszy raz od długiego czasu i gra na pół gwizdka jak tu niektórzy opisywali to nic dziwnego, że się go pozbyli.

Drugą opcją jest ta mówiąca o tym, że chłop raczej nie ma szans sie wykurować na tyle by przed dłuższy czas uprawiać sport zawodowo. Raczej chodziło o to pierwsze, bo by go nie rehabilitowali, gdyby nie widzieli szans na jego powrót do zdrowia.

Widocznie kolesiowi się na tyle nie chciało, na ile klub oczekiwał. Możliwe, że nie tylko podczas meczy ale podczas rehabilitacji również.
Ostatnio edytowane przez s1mone : 04.05.2015 o godz. 02:08.
Odpowiedz cytując