Wyświetl pojedynczy post
heoij
Senior Member
 
Od: 12.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#739
Stary 03.05.2015, 21:42
Panowie, temat polityczny na forum Wisły Kraków zasługuje na coś więcej niż zajmowanie się jakimś chorym psychicznie Andrzejkiem który wspierał już wszystkie partie od bronienia krzyża na Krakowskim Przedmieściu przez występowanie na paradzie równości z Palikotem, proteście rolników (stał przy Izdebskim) czy teraz wsparciem Komorowskiego, dajcie sobie z nim spokój bo tego nie da się czytać ... Gość widać ma nierówno pod sufitem albo jest jakimś prowokatorem i tyle, szkoda czasu na zajmowanie się jego osobą, są ważniejsze tematy

http://natemat.pl/64987,andrzej-hada...ch-manipulacji

http://natemat.pl/133209,andrzej-spo...-znajoma-twarz
Ostatnio edytowane przez heoij : 03.05.2015 o godz. 21:55.
Odpowiedz cytując