Wyświetl pojedynczy post
wściekłe pięści węża
Senior Member
 
Od: 02.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#70023
Stary 03.05.2015, 19:51
fansorina napisał(a):Wyświetl post
Strata czasu, pieniędzy (pewnie niezbyt wielkich, ale zawsze) a Bangura mógł znaleźć sobie klub na tym Cyprze gdzie grał przed naszymi testami.
A gdyby się okazało, że facet po kontuzji jest lepszy niż przed nią?

Jesteście niesamowici tutaj na tym forum.

Część jak dzieci (którymi pewnie część z Was rzeczywiście jest) wciąż trąbi "JA CHCEM TRANSFERYYYYYYYY!", drudzy, cokolwiek by nie zrobiono w Wiśle, to jest źle.

Wzięli chłopa, bo była realna szansa, że za niewielkie pieniądze będziemy mieli wartościowego piłkarza, niestety, okazało się, że nie, więc się z nim pożegnano. Mieli go zakontraktować mimo, że nie spełniał wymagań, czy w ogóle nie brać, mimo, że były przesłanki, że może coś z niego być?

A może wcześniej się z nim rozstać? Ależ byłby płacz, że nawet nie dostał szansy. A może jeszcze trochę potrzymać? Ależ byłby płacz, że chłop nie ma jeszcze kontraktu i nie wiadomo co jest grane! No grecka tragedia.
Ostatnio edytowane przez wściekłe pięści węża : 03.05.2015 o godz. 19:54.
Odpowiedz cytując