fansorina napisał(a):

Nie jest to poważne zachowanie, no ale można się było tego spodziewać po naszym klubie. Wisła i Bangura stracili dwa miesiące. Lepiej niech pan Cupiał nie robi transferów do klubu
|
Wisła coś straciła? Bangura coś stracił?
Dali mu szansę, pracowali z nim, więc jednak zachowali się poważnie. W dodatku Bangura miał okazję trenować 2 miesiące w dobrych warunkach, więc chyba też nie narzeka. To, że nie załapał się u nas nie znacy, że nie znajdzie klubu gdzie indziej.