Wyświetl pojedynczy post
muerte
Senior Member
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#70021
Stary 03.05.2015, 17:17
fansorina napisał(a):Wyświetl post
Nie jest to poważne zachowanie, no ale można się było tego spodziewać po naszym klubie. Wisła i Bangura stracili dwa miesiące. Lepiej niech pan Cupiał nie robi transferów do klubu


Wisła coś straciła? Bangura coś stracił?
Dali mu szansę, pracowali z nim, więc jednak zachowali się poważnie. W dodatku Bangura miał okazję trenować 2 miesiące w dobrych warunkach, więc chyba też nie narzeka. To, że nie załapał się u nas nie znacy, że nie znajdzie klubu gdzie indziej.
Odpowiedz cytując