gypsy napisał(a):

Ciekawe, czy Bangura został odesłany bo:
1) po prostu jest cienki jak wąż
2) Stilić zostanie
3) bierzemy Cywkę
|
sl@y napisał(a):

4) Mają lepszego na oku
|
5) Zapytali się ile chciałby zarabiać.
Tak poważnie, to - mam nadzieję - że chodzi o to, że chodzi o względy zdrowotne, tzn. rehabilitacja nie przebiegała zadowalająco, a nie po kilku miesiącach stwierdzili, że nie potrafi grać w piłkę.