Wyświetl pojedynczy post
Paweł
Senior Member
 
Od: 10.2007
Skąd: Rzeczpospolita Krakowska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#70020
Stary 03.05.2015, 17:06
gypsy napisał(a):Wyświetl post
Ciekawe, czy Bangura został odesłany bo:
1) po prostu jest cienki jak wąż
2) Stilić zostanie
3) bierzemy Cywkę
sl@y napisał(a):Wyświetl post
4) Mają lepszego na oku
5) Zapytali się ile chciałby zarabiać.

Tak poważnie, to - mam nadzieję - że chodzi o to, że chodzi o względy zdrowotne, tzn. rehabilitacja nie przebiegała zadowalająco, a nie po kilku miesiącach stwierdzili, że nie potrafi grać w piłkę.
Odpowiedz cytując