|
Bylem na meczu w Przemyslu i obserwowalem Bangure. Na chwile obecna ja go w Wisle nie widze. Podania i przyjecia pilki praktycznie idealne. Natomiast nie widzialem ani jednego zwodu nie trafil na pusta bramke. Zero jakiegokolwiek przyspieszenia biegal ciagle w jednym tempie nie wracal sprintem do obrony. Ja to go nazwal moj brat anemik ktory zaraz sie przewroci. Bramke ktora strzelil to dobrze wypracowana sytuacja na pustaka praktycznie. DG77 jak schodzil delikatnie utykal
JAZDA JAZDA JAZDA BIAŁA GWIAZDA
|