Wyświetl pojedynczy post
Matejas_
Senior Member
 
 
Od: 09.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#70009
Stary 02.05.2015, 06:53
Davss875 napisał(a):Wyświetl post
Zająca ... sciągnąć z wypożyczenia
W tym sezonie zagrał 4 mecze w barwach Chrobrego i to by było na tyle... nie wiadomo czy jeszcze zagra do końca sezonu.
Wczoraj był mecz Chrobrego z GieKSą i szczerze mówiąc nieźle wyglądał Goncerz... Kościelniak zszedł w 12 minucie i miejmy nadzieję, że nie podzieli losu Zająca.
Odpowiedz cytując