Davss875 napisał(a):

|
Zająca ... sciągnąć z wypożyczenia
|
W tym sezonie zagrał 4 mecze w barwach Chrobrego i to by było na tyle... nie wiadomo czy jeszcze zagra do końca sezonu.
Wczoraj był mecz Chrobrego z GieKSą i szczerze mówiąc nieźle wyglądał Goncerz... Kościelniak zszedł w 12 minucie i miejmy nadzieję, że nie podzieli losu Zająca.