Wyświetl pojedynczy post
tomasz_19
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: czy z kąd? mam dylemat

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#70003
Stary 01.05.2015, 22:49
arti napisał(a):Wyświetl post
Jeśli obejrzałeś tego grajka w jakichś meczach i wiesz co i o kim piszesz to ok.
A jak nie to przypomnę Ci innego kanoniera z 1 ligi Zjawińskiego. Przez prawie cały sezon co poniedziałek/wtorek pękałem ze śmiechu jak żydy z pracy wieszały psy na królu strzelców 1 ligi..
Uczciwie mówię, że nie chce mi się oglądać 1 ligi i nie wiem co on (Goncerz) gra i jakie ma plusy i minusy.
nie jestem jego adwokatem, ale tu masz wszystkie bramki Goncerza z 2014 roku https://www.youtube.com/watch?v=QeqXsV68cag
"Ludzie są tacy głupi, że to działa. Niesamowite!" - M.M.
J***Ć pis!!!
Odpowiedz cytując