arti napisał(a):

Jeśli obejrzałeś tego grajka w jakichś meczach i wiesz co i o kim piszesz to ok.
A jak nie to przypomnę Ci innego kanoniera z 1 ligi Zjawińskiego. Przez prawie cały sezon co poniedziałek/wtorek pękałem ze śmiechu jak żydy z pracy wieszały psy na królu strzelców 1 ligi..
Uczciwie mówię, że nie chce mi się oglądać 1 ligi i nie wiem co on (Goncerz) gra i jakie ma plusy i minusy.
|
nie jestem jego adwokatem, ale tu masz wszystkie bramki Goncerza z 2014 roku
https://www.youtube.com/watch?v=QeqXsV68cag