Wyświetl pojedynczy post
qaro
Member
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#649
Stary 01.05.2015, 21:15
hubert.fan napisał(a):Wyświetl post
Ale po co ? A gdyby Palikot przed pierwszą turą z wielką pompą oddał swoje głosy Komorowskiemu czy doszłoby do drugiej tury czy Komorowski miałby szansę wygrać ...

Głupie gdybanie ...
Porównujesz Palikota do Dudy ok 👌 twoje zdanie naprawdę bardzo się dla mnie liczy
Odpowiedz cytując