hubert.fan napisał(a):

Ale po co ? A gdyby Palikot przed pierwszą turą z wielką pompą oddał swoje głosy Komorowskiemu czy doszłoby do drugiej tury czy Komorowski miałby szansę wygrać ...
Głupie gdybanie ...
|
Porównujesz Palikota do Dudy ok 👌 twoje zdanie naprawdę bardzo się dla mnie liczy