Wyświetl pojedynczy post
silver03
Senior Member
 
 
Od: 05.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#172
Stary 01.05.2015, 20:19
dmc napisał(a):Wyświetl post
Z Lechii to Pawłowski by się sprzydał, ale nie te zarobki nie za tą kwotę
Pawłowski nie gra w Lechii, obecnie jest w Zawiszy i jest cienki jak dupa węża. Zdecyowanie najsłabiej się prezentuje w 11 Rumaka.
Odpowiedz cytując