Bronowianin napisał(a):

Założenie działalności gospodarczej nie jest sprawą łatwą.
|
W styczniu bylem w Polsce i bylem swiadkiem, jak moj tato zakladal dzialalnosc gospodarcza...zajelo to 1.5 godziny w urzedzie. Ciezko powiedziec, ze bylo to zadanie trudne