Wyświetl pojedynczy post
kuba.j.g.
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#632
Stary 01.05.2015, 15:06
Bronowianin napisał(a):Wyświetl post

Założenie działalności gospodarczej nie jest sprawą łatwą.

W styczniu bylem w Polsce i bylem swiadkiem, jak moj tato zakladal dzialalnosc gospodarcza...zajelo to 1.5 godziny w urzedzie. Ciezko powiedziec, ze bylo to zadanie trudne
J. Kaczynski: We mnie jest czyste dobro...
Odpowiedz cytując