Benan napisał(a):

|
W niższych ligach jest dość dobrych polskich napastników, m.in. Goncerz z GKS. Katowice już nic w tym sezonie nie ugrają, a sam zawodnik jest z Krakowa. To powinien być kierunek przy przyszłych transferach, a nie znowu talenty z szeroko rozumianej Jugosławii.
|
Upadliscie z tym kopaczem na twarz czy co
