Wyświetl pojedynczy post
63.5 Kg
Senior Member
 
Od: 06.2003
Skąd: Stamtad ,gdzie nikt jeszcze nie dotarl :)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#69999
Stary 01.05.2015, 08:27
Benan napisał(a):Wyświetl post
W niższych ligach jest dość dobrych polskich napastników, m.in. Goncerz z GKS. Katowice już nic w tym sezonie nie ugrają, a sam zawodnik jest z Krakowa. To powinien być kierunek przy przyszłych transferach, a nie znowu talenty z szeroko rozumianej Jugosławii.
Upadliscie z tym kopaczem na twarz czy co
Odpowiedz cytując