kerim1906 napisał(a):

|
jak mawiają trafiony zatopiony , wróbelki ćwierkają że to dopiero początek, ostatni na celowniku jest rudy , już Grzegorz " no mercy" Schetyna robi mu koło pióra w Brukselii , pomysł jest taki żeby rudy odpowiadał za Smoleńsk , PIS ma być tylko pomocny.....
|
Wcale bym się nie zdziwił, gdyby Wesoły Grzegorz puszczał smierdzące bąki do pani Premier. Porażka w wyborach oznaczała by wycięcie frakcji Tuska i pana Olechowskiego i zbudowanie czegoś nowego w nowej opcji.
W wielu felietonach było, że Wesoły Grzegorz, jest do rany przyłóż dla przyjaciół- potrafi pomóc w środku nocy gdy jest taka potrzeba, ale jak potrafi być dobry dla przyjaciół, tak samo jest bezwzględny i pamiętliwy dla nieprzyjaciół- miejmy nadzieje, że jest to prawdą
